Siemens - HB634GBS1
5 / 5
5 / 5
Dizájn:
Termékszín: Fekete, Rozsdamentes acél
Kábel hossza: 1,2 m
Kezelőállás: Elöl
Beépített kijelző: Igen
Vezérlő típusa: Érintő, Forgató
Teljesítmény:
Energiahatékonys ági osztály: A+
li>
Energiafogyasztás (hagyományos): 0,87 kWh
Áram: 16 A
Energiafogyasztás (kényszerített konvekció): 0,69 kWh
Csatlakozó terhelés: 3650 W
AC bemeneti feszültség: 220-240 V
Tömeg és méretek:
Szélesség: 595 mm
Magasság: 595 mm
Súly: 35 kg
Beépítési rekesz mélysége: 55 cm
Beépítési rekesz szélessége: 56 cm
Mélység nyitott ajtóval: 104 cm
A beépíthető rekesz magassága (min): 58,5 cm
Beépítési rekesz magassága (max. ): 59,5 cm
Mélység: 548 mm
Sütő:
Grill: Igen
Hagyományos főzés: Igen
Sütő nettó kapacitása: 71 L
A sütő(k) teljes belső kapacitása: 71 L
Légkeveréses főzés: Igen
Sütők száma: 1
Sütő termosztát tartománya: 40-300 °C
Sütő típusa: Elektromos
Energiaosztály
| Termék ID: | #3564252 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 71 liter |