Siemens - HB676GBS1
0 / 5
0 / 5
Dizájn:
Kábel hossza: 1,2 m
Termék színe: Fekete, Rozsdamentes acél
Beépített kijelző: Y
Vezérlő típusa: Rotary, Touch
Teljesítmény:
Energiafogyasztá s (kényszer konvekció): 0,63 kWh
Energiafogyasztás (hagyományos): 0,87 kWh
Energiahatékonysági osztály: A-30%
Csatlakozó terhelés: 3650 W
Áram: 16 A
AC bemeneti feszültség: 220-240 V
Súly és méretek:
Szélesség: 595 mm
Mélység: 548 mm
Magasság: 595 mm
Beépítési rekesz magassága: 58,5 cm
Beépítési rekesz szélessége: 56 cm
Beépítési rekesz mélysége: 55 cm
Súly: 38 kg
Sütő:
Sütő nettó kapacitása: 71 L
Sütő típusa: Elektromos
Sütők száma: 1
Sütő termosztát-tartománya: 30-300 °C
Légkeveréses főzés: Y
Összes sütő ) belső űrtartalom: 71 L
Hagyományos főzés: Y
Grill: Y
| Termék ID: | #3564198 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.87 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.63 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | ActiveClean |
| Űrtartalom: | 71 liter |