Smeg - SF6381X
0 / 5
0 / 5
SMEG SF6381X beépíthető multifunkciós sütő
60 cm széles, beépíthető, multifunkciós, sütő,
Classic design,
70 liter űrtartalom,
6 funkció,
3 vezérlőgomb,
sütés 5 szinten,
automatikus sütés befejezés funkció,
hangjelzés,
NEROVISTA üveg sütőtérajtó,
halogén belső sütőtér világítás,
1 mélytálca,
1 grillrács,
energiaosztály: A,
szín: ujjlenyomatmentes, rozsdamentes acél / üveg
Konyha. EU konyhagép webáruház, háztartási gépek
| Termék ID: | #3564367 |
| Energiaosztály: | A |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 1.15 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 59.2 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.7 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Űrtartalom: | 70 liter |