Smeg - SF6400PZB Selection
0 / 5
0 / 5
60 cm széles, beépíthető, légkeveréses sütő, Selezione design, 65 liter űrtartalom, 8 funkció, 8 hagyományos funkció: alsó-felső sütés, alsó-felső sütés légkeveréssel, légkeverés, Eco, nagy grill, nagy grill légkeveréssel, alsó sütés légkeveréssel, pizza, LED kijelző, tekerőgombos vezérlés, automatikus befejezés funkció, időzítő funkció, gyors előmelegítés funkció, halogén belső sütőtér világítás, 3 rétegű teljes üveg, sütőtérajtó, zománcozott sütőtérbelső, elektromechanikus hőmérséklet szabályozás, hőfoktartomány: 50 C ~ 250 C, energiaosztály: A, szín: fekete üveg, méretek (mag. /szél. /mély. ): 592/597/548 mm
| Termék ID: | #3564715 |
| Alsó sütés: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 1.09 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.2 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.7 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Űrtartalom: | 65 liter |