Smeg - SF6905NO1
0 / 5
0 / 5
SMEG hőlégkeveréses sütő, VICTORIA design, matt fekete 8 funkció, 3 vezérlőgomb, gőztisztítás, időzítő, 70 literes sütőtér, 3 rétegű üveg ajtó, 1 db mély tepsi, A energiaosztály
Szín/felület: matt fekete
Design család: Victoria
Energiaosztály: A
Termék kategória: 60 cm széles, 60 cm magas
Sütő típusa: elektromos
Sütési funkciók száma: 8
Sütőtér (1) nettó űrtartalom: 70
| Termék ID: | #3564431 |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 1.15 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Nincs |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.80 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.2 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.7 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | AquaClean |
| Űrtartalom: | 70 liter |