Smeg - SFP6301TVX
0 / 5
0 / 5
60 cm széles, beépíthető, pirolitikus, hőlégkeveréses sütő, Classica design, 10 funkció: alsó + felső sütés, alsó + felső sütés ventilátorral, hőlégkeverés, alsó + felső sütés hőlégkeveréssel, Eco mód, nagy grill, nagy grill ventilátorral, alsó sütés, alsó sütés hőlégkeveréssel, pizza, egyéb funkciók: kiolvasztás időre, kelesztés, 70 liter űrtartalom, CompactScreen LCD kijelző, tekerőgombos vezérlés, pirolitikus tisztítás funkció, késleltetett indítás funkció, automatikus befejezés funkció, időzítő funkció, melegentartás funkció, gyors előmelegítés funkció, gyermekzár, 5 sütési szint, halogén belső sütőtér világítás, 3 rétegű üveg, sütőtérajtó, elektronikus hőmérséklet szabályozás, hőfoktartomány: 30 C ~ 280 C, energiaosztály: A+, szín: inox / fekete üveg, méretek: 592x597x548 mm
| Termék ID: | #3564693 |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 1.09 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.2 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 60 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Űrtartalom: | 70 liter |