Smeg - SFP750PO Cortina
0 / 5
0 / 5
SMEG SFP750PO beépíthető rusztikus sütő - bézs / bronz
60 cm széles, beépíthető pirolitikus hőlégkeveréses sütő,
Cortina design,
sütőtér nettó űrtartalma: 70 liter,
11 funkció,
sütési funkciók: alsó- felső sütés, alsó- felső sütés ventilátorral, grill, grill ventilátorral, teljes grill, alsó sütés ventilátorral, alsó- felső sütés hőlégkeveréssel, hőlégkeverés, ECO mód,
analóg programóra,
késleltetett indítás, automatikus befejezés funkcióval,
percszámláló,
hangjelzés,
tekerőgombos vezérlés,
gyors előmelegítés,
elektronikus hőfokszabályzás,
automatikus kikapcsolás a sütőajtó kinyitásakor,
a világítás automatikusan kikapcsola a sűtőajtó kinyitásakor,
belső sütőtér világítás (2x40 W halogén),
forgónyárs,
5 sütési szint,
4 rétegű, üveg sütőajtó,
FreshTouch sütőajtó (a sütőajtó hőmérséklete sosem melegszik 50 fok fölé),
2 teleszkópos sütősín,
2 zománcozott mélytepsi,
1 zsírfelfogó tálca,
1 grillező készlet,
energiaosztály: A,
szín: bézs / bronz foggantyú és vezérlőgombok
| Termék ID: | #3564723 |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Forgónyárs: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 58.8 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.7 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | EcoClean |
| Űrtartalom: | 72 liter |