Smeg - SFP750POPZ
0 / 5
0 / 5
SMEG SFP750POPZ beépíthető rusztikus pirolitikus hőlégkeveréses sütő - bézs / bronz
60 cm széles, beépíthető, rusztikus, pirolitikus, hőlégkeveréses, sütő,
Cortina design,
65 liter űrtartalom,
9 funkció,
manuális, forgógombos vezérlés,
analóg programóra,
teleszkópos sütősín,
forgónyárs,
pizza funkció,
alaptartozék: pizzakő, fedő, pizzalapát,
pirolitikus sütőtér tisztítás,
időzítő funkció,
automatikus kikapcsolás a sütés végén,
hangjelzés,
gyors előmelegítés funkció,
sütés 5 szinten,
zománcozott sütőtér belső,
halogén belső sütőtér világítás,
4 rétegű, SoftClose lágyan záródó, hideg érintésű, üveg sütőtérajtó,
2 mélytepsi,
1 grillrács,
energiaosztály: A,
szín: bézs / bronz fogantyú és díszítőelemek
Konyha. EU konyhagép webáruház, háztartási gépek
| Termék ID: | #3564117 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Forgónyárs: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 1.09 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 59.2 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.7 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 65 liter |