Smeg - SO4902M1X Victoria
0 / 5
0 / 5
Szereted a profi szintű sütési eredményeket, de nincs időd órákat tölteni a konyhában? A Smeg Galileo mikrohullámú kombinált sütője megoldást jelenthet számodra! A hagyományos sütés, gőzölés és mikrohullámú főzés kombinációjával készíthetsz finom ételeket egyszerűen és gyorsan. Az inox kivitelű, 60x45cm-es beépíthető sütő igazi ékköve lehet konyhádnak. Nézd meg a részleteket a webáruházunkban, és rendeld meg most!
| Termék ID: | #3564768 |
| Alsó sütés: | Van |
| Forgónyárs: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 45 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.7 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 40 liter |