Smeg - SOP6900TX Victoria
0 / 5
0 / 5
SMEG PIROLITIKUS HŐLÉGKEVERÉSES SÜTŐ, Victoria design, 9+1 funkció, LCD kijelző, ujjlenyomatmentes rozsdamentes acél
| Termék ID: | #3564737 |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 1.09 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.2 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.7 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 68 liter |