Teka - HBB 735 (41560210)
0 / 5
0 / 5
Teka HBB 735 sütő energiaosztály A +, hatékony munka alacsony energiafogyasztással. Mindegyik étel elkészítése gond nélkül - 9 különböző program. Felejtsük el a belső tér tisztítását égett foltokkal. A hőmérséklet és a víz kombinációjából egy modern technológia jön létre. Csak 250 ml-t öntsünk az aljába, és aktiválja a megfelelő funkciót. Ekkor a sütő elpárologtatja a vizet, hideg falakon kondenzálva. Amikor a folyamat véget ér, a sütő hűvös, így eltávolíthatja a szennyeződéseket. Ha kevés az idő, érdemes a gyors fűtési funkciót használni. Bekapcsolás után a sütő teljesítménye a lehető leghamarabb eléri a beállított hőmérsékletet. A teleszkópos vezetők biztosítják az edények teljes behelyezését és eltávolítását a sütőből. A sütőbeállításokra legfeljebb 9 különböző program található. A fejlett technológiák segítségével minimális erőfeszítéssel a legjobb sütési eredményeket érheti el.
| Termék ID: | #3564725 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | HydroClean |
| Űrtartalom: | 70 liter |