Teka - HLB 8400 P White (111000007)
0 / 5
0 / 5
Teka HLB 8400 P 71l fehér beépíthető sütő SurroundTe mp Tökéletes eredmények homogén felülettel Frissen sütött sütik illata, mindenki ropogós és sütött, ahogy kell. A multifunkciós SurroundTemp kemencék garantálják a hő egyenletes eloszlását, egyenletes sütést különböző szinteken. Szerezzen környező hőhatást edényeiben az extra hátsó ellenállással. DualClean Keressen több időt hihetetlen pillanatokra Pirolízis vagy gőztisztítás. A Teka DualClean modellek mindent megtalálnak, amire szükség van a sütő tisztításához. A napi rutin érdekében a Hydroclean rendszer segít a gyors és hatékony tisztításban, minimális energiafogyasztással. Ha a múlt vasárnapi családi étkezés sült marhahússal sikeres volt, és mély tisztításra van szüksége, akkor három különböző pirolízis szint közül választhat. Csökkentse hamvával a szennyeződést a sütőben egyetlen érintéssel. A sütő tisztítása soha nem volt ilyen egyszerű. A SteamBox Egyél egészségesen anélkül, hogy feladnád az ízletes ételeket A sütőt tekerje gőzössé a Teka The SteamBox tálca tartozékával (nem tartozék). Az étel minden tápanyagot, vitamint és ásványi anyagot olaj nélkül megtart. A kiegészítők széles választékával bátran főzhet lédús ételeket egyes tálcákon, vagy nagy húsdarabokat a rácson. A + energiaosztály Minimális fogyasztás főzés Gondoskodunk arról, hogy receptjei tökéletesek legyenek, de energiát és pénzt is megtakarít. A + energia besorolás 20% -os energiatakarékossággal az A osztályhoz képest. Talán az összes kívánságod valóra válik.
| Termék ID: | #3564964 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A+ |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 70 liter |