Teka - HLB 8400 WH (Е.2105.БЯ)
0 / 5
0 / 5
ALAPVETŐ INFORMÁCIÓK, Sütő típusa, elektromos, típus, hagyományos, TELJESÍTMÉNY, Csatlakoztatott terhelés [kW], 3.2, Energiaosztály, A +, Az áramellátás típusa, 230 V, FIZIKAI, Magasság [cm], 59.5, Szélesség [cm], 59.5, Mélység [cm], 55.9, szín, fehér, Sütő kapacitása [l], 70, FUNKCIÓK, Automatikus programok száma, 8, kontrolling, érzékelő, Rotisserie nyárs, nem, Grill (kenyérpirító), így, forró levegő, így, Húshőmérő, nem, MŰSZAKI, Hogyan kell kinyitni a sütőt?, elfordítható, Ablakok száma az ajtóban, 1, útmutatók, távcsöves, Belső világítás, így, A sütő belseje, zománc, A sütő tisztítása, Könnyen tisztítható zománc, biztonság, Gyerekek előtt, A grill elem le van engedve, nem, FELSZERELÉS, Felszerelés mellékelve, 1 lap, 1 rács
| Termék ID: | #3564181 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 70 liter |