Teka - HLB 8510 P MaestroPizza (111000046)
0 / 5
0 / 5
Termékleírás: Többfunkciós sütő. 8 főzési funkció. Akár 340°C-os üregben a tökéletes pizzavégzés érdekében. Hőmérséklet tartomány hagyományos receptekhez: 50-250º. Pirolízis öntisztító rendszer és automatikus HydroClean rendszer. Érintővezérlésű kijelző gombokkal. Elektronikus időzítő (késleltetés/indítás funkció). A Chrome 5 főzési fokozattal támogatja. Plusz hosszabbító teleszkópos vezetők. Kivehető négyszeres üvegezésű ajtó. Automatikus lekapcsoló biztonsági rendszer. Gyermek biztonsági zár. Manuális gyorsfűtés. Borulásgátló mélytálca, tepsi és megerősített rács. Speciális pizzakő a csomagban. Belső magasság: 36,4 cm. Belső szélesség 47,5 cm. Belső mélység: 40,2 cm. Nettó űrtartalom: 70 liter. Ciklusonkénti energiafogyasztás hagyományos üzemmódban: 0,88 kWh. Ciklusonkénti energiafogyasztás ventilátoros konvekciós üzemmódban: 0,68 kWh. Alsó fűtőelem: 1050 W. Grill: 1400 W. Maxi Grill: 2450 W. Hagyományos: 2450 W. Turbó: 2000 W. Többfunkciós turbó: 25 W. Hűtőventilátor motor: 30 W. Maximális névleges teljesítmény: 3552 W. Kábel csatlakozási hossza: 150 cm. Belső világítás fogyasztás: 25 W.
| Termék ID: | #3564966 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.88 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.68 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | HydroClean |
| Űrtartalom: | 70 liter |