Teka - HLB830SS Black
0 / 5
0 / 5
Ha szeretnéd felújítani a konyhádat, vásárold meg a Többfunkciós sütő Teka HLB830SS 70 L Hydroclean Touch Control 2615W Fekete terméket és más termékeket Teka! A legjobb minőség a legjobb áron csak egy karnyújtásnyira!Grill: igenTeljesítmény: 2615 WKapacitás: 70 LEnergetikai besorolás: Aosztály A+Funkciók: 6Takarítás: HydroCleanTechnológia: TöbbfunkcióMéretei kb. : 59,5 x 59,5 x 53,7 cm
| Termék ID: | #3564797 |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55.7 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Tisztítás: | HydroClean |
| Űrtartalom: | 70 liter |