Teka - HLC 8400 SM (111130005)
0 / 5
0 / 5
ALAPVETŐ INFORMÁCIÓK, Sütő típusa, elektromos, típus, hagyományos, TELJESÍTMÉNY, Csatlakoztatott terhelés [kW], 3, Energiaosztály, A +, Az áramellátás típusa, 230-240 V, Energiafogyasztás hagyományos fűtéssel (kWh), 0,73, Energiafogyasztás a levegő melegítéséhez (kWh), 0,59, FIZIKAI, Magasság [cm], 45,5, Szélesség [cm], 59.5, Mélység [cm], 55.9, szín, szürke, Sütő kapacitása [l], 44, telepítés, Beépített felsők, Épületek egy kikötőbakban, VEZÉRLŐPULT, közlés, kijelző, FUNKCIÓK, Automatikus programok száma, 9, kontrolling, érzékelő, A funkciók típusai, ECO sütés, kiolvasztás, Gyors melegítés, TURBO, Rotisserie nyárs, nem, Grill (kenyérpirító), így, forró levegő, így, Húshőmérő, nem, MŰSZAKI, Hogyan kell kinyitni a sütőt?, elfordítható, Ablakok száma az ajtóban, 3, útmutatók, távcsöves, Belső világítás, így, A sütő belseje, zománc, A sütő tisztítása, Hydro Clean zománc, biztonság, Gyerekek előtt, Biztonsági kapcsoló, A grill elem le van engedve, nem, FELSZERELÉS, Felszerelés mellékelve, 1 lap, 1 rács
| Termék ID: | #3564706 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 45.5 cm |
| Mélység: | 55.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 44 liter |