Teka - WISH HSB 615 (41560120/41560121)
4 / 5
4 / 5
Konyhagépbolt - Páratlan árak! Belső méretek
Belső magasság (mm): 364
Bels ő szélesség (mm): 475
Bels ő mélység (mm): 402
Általános méretek
Magasság (mm): 595
Szé lesség (mm): 595
Mél ység (mm): 537+22
S úly (kg): 27
Tec hnikai rajz megnézéseTulajdonságok
Tanúsítványok: N / CE / CCA / CB/GMARK/SASO
Főzési funkció: 6
EC O: Igen
Időz tő: Igen
Kr mozott tálcavezető (szintek): 5
Elketrom os kapcsolat
Frekvencia (Hz): 50/60
Fe szültség (V): 220-240
K ábel csatlakozó hossza (cm): 110
Energia fogyasztás
Alsó fűtés (W): 1150
Gril l teljesítmény (W): 1400
Hagy ományos (W): 2550
Hűt őventilátor motor (W): 18
Biztonsági rendszer
Grill védő: Igen
B illenésmentes rendszer: Igen
Biztonsági termosztát: Igen
Tis ztító Rendszer
Hydroclean ECO tisztító rendszer: Igen
Kiegé szítők
Mély falú sütőtepsi (50 mm): 1
Egyedi rács: 1
Energia hatákonyság
Energiaoszt ály: A
Product Information Sheet - Delegated Regulation (EU) 65/2014
A szállító neve vagy védjegye: TEKA
Modellazonosító: HSB 615
Sütőterek száma: 1
1 sütőtér
Energiahatéko nysági mutató: 84,7
Energiahatékonysági osztály: A
Eg y üzemciklusra vetített energiafogyasztás (hagyományos üzemmód): 0.82
Egy üzemciklusra vetített energiafogyasztás (légkeveréses üzemmód): 0,71
Hőforrás: Elektromos
Térfogat: 71
| Termék ID: | #3564405 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.82 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.71 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55.9 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | HydroClean |
| Űrtartalom: | 70 liter |