Whirlpool - AKZ9 7940 NB
0 / 5
0 / 5
Whirlpool AKZ9 7940 NB Beépíthető sütő - Fekete Dizájn:
A fogantyú színe: Rozsdamentes acél
Belső világítás: Y
Vezérlő típusa: Forgó, Touch
Rácsok száma: 1
Beépített kijelző: Y
Zománc bevonat: Y
Termékszín: Fekete
Sütések száma tálcák: 2
Teljesítmény:
Energiafogyasztá s ventilátorral: 0,7 kW
Energiahatékonysági osztály (régi): A+
Energiafogyasztás hagyományos sütéshez: 0,91 kW
AC bemeneti feszültség: 220 - 240 V
AC bemeneti frekvencia: 50/60 Hz
Súly és méretek:
Szélesség: 595 mm
Súly: 33 kg
Mélység nyitott ajtóval: 102,2 cm
Magasság: 595 mm
Mélység: 564 mm
Ergonómia:
Integrált óra: Y
Tisztítás típusa: Katalitikus
Gyermekzár: Y
Lágyan záródó ajtó: Y
Időzítő típusa: Digitális
Óra típusa: Elektronikus
Sütő:
Sütő nettó kapacitása: 73 L
Grill: Y
Automatikus főzési programok száma: 6
Felső és alsó fűtés: Y
Sütők száma: 1
Gyors melegítés: Y
Légkeveréses főzés: Y
Kiolvasztási funkció: Y
Pizza funkció: Y
Sütő típusa: Elektromos
Kenyérsütő funkció: Y
Automatikus programok: I
Maximális hőmérséklet (hagyományos): 250 °C
Így is ismerheti: AKZ 9 7940 NB, AKZ97940NB
| Termék ID: | #3564091 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.4 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 595 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 73 liter |