Whirlpool - AKZM 8420 S
0 / 5
0 / 5
Szín: Ezüst, Méretek (mag x szél x mély): 59,5 x 59,5 x 56,4 cm, Energiaosztály: A+, Teljesítmény: 3,65 kW, Kapacitás: 73 liter, Elektromos: Igen, Elektronikus időzítő: Igen, Funkciók száma:16, Funkciók:, - Felolvasztás, - Hőlégkeverés, - Grill , - Pizza, - Alsó sütés, - Felső sütés, Teleszkópos sütősín: Van, Belső világítás: Van
| Termék ID: | #3564437 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.91 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.7 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | AquaClean |
| Űrtartalom: | 73 liter |