Whirlpool - OAS KN8V1 IX
5 / 5
5 / 5
"A+" energiaosztály MF8 kategóriájú multifunkciós sütő Elektronikus hőmérséklet beállítás (50–250°C között) Push push gomb vezérlés 71 literes sütőtérfogat 7 szegmenses kijelző, borostyán karakterszín Érintőszenzoros kijelzőkezelés, két ezüstszínű forgatógomb Programozható óraidő, sütési idő, befejezési idő, jelzőóra "Sötétszürke üvegezésű, hűtőventilátorral átszellőztetett, 2–rétegű sütőajtó, kiálló fogantyúval" További tulajdonságok: Szürke, zománcozott sík oldalfalú sütőbelső, 1–szintű sütősín 25 W–os sütővilágítás 1 m–es hálózati kábel Sütési módok: Automata programok Sütésimódok: alsó/felső, hőlégbefúvás, XXL méretű húsok, pizza, grill/turbogrill, kelesztés, Eco hőlégbefúvás, STEAM – pároló funkcióhal, hús és kenyér programmal Grillrács Műszaki adatok: Csatlakozási érték (W): 2900 Grill teljesítmény (W): 1800 Hőlégbefúvás teljesítménye (W): 1800 Energia cimke fogyasztási adatok (kWh): 0,99 / 0,69
| Termék ID: | #3563961 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.99 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.69 kWh/ciklus |
| Magasság: | 60 cm |
| Mélység: | 56 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 56 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 71 liter |