Whirlpool - OMK58RU0B
0 / 5
0 / 5
Sütő, Hasznos belső térfogat (l): 71, Energiafogyasztás - hagyományos funkció (kWh): 0,89, Időbeállítási lehetőségek: Stop
| Termék ID: | #3564150 |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.89 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 55.1 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | SmartClean |
| Űrtartalom: | 71 liter |