Whirlpool - W6 OM4 4S1 H
0 / 5
0 / 5
Termékleírás: A Whirlpool beépített sütő a következő tulajdonságokkal rendelkezik: StarClean technológia, amelynek ökológiai öntisztító ciklusa egy gombnyomással 35 perc alatt biztosítja a tökéletes tisztaságot. Az elektromos technológia lehetővé teszi az energiatakarékosságot az ételek elkészítése során. A halogénlámpa jobb energiahatékonyságot garantál. Az exkluzív technológia lehetővé teszi, hogy különféle előre beprogramozott receptek közül válogathasson, miközben a sütő a tökéletes eredmény érdekében automatikusan beállítja a sütés típusát, hőmérsékletét és időtartamát. A sütő ajtajának lágy csukása a könnyű használat érdekében. Méretek: Termék magassága: 59,5 cm. Szélessége: 59,5 cm. Mélysége: 56,4 cm. Alap funkciók: Használható térfogat: 73 liter. Színe: fekete. Elektromos csatlakozás: 3650 W. A telepítés típusa: süllyesztett. Elektromos vezeték hossza: 90 cm. A főzési idő beállításának lehetőségei: Be/ ki. Energiaosztály: A +. A hagyományos sütők energiafogyasztása ciklusonként: 0,91 W. A főzési idő beállítása: elektronikus.
| Termék ID: | #3564291 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.91 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.4 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | AquaClean |
| Űrtartalom: | 73 liter |