Zanussi - ZOHED2X
5 / 5
5 / 5
| Termék ID: | #3563830 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Nincs |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.4 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | AquaClean |
| Űrtartalom: | 72 liter |