ABUS - U-Lock Facilo 32/150HB230+USH Kerékpár U lakat + USH tartó
0 / 5
0 / 5
Belépő és közepes árszintű kerékpárok védelmére ajánljuk. Technológia: - 12 mm-es, edzett acél kerek bilincs - Dupla csavarozású zártest - ABUS minőségi társzerkezet
| Termék ID: | #6393179 |
| Gyári kulcsok: | 2 db |
| Kengyel átmérő: | 12 mm |
| Kengyel magasság: | 230 mm |
| Kengyel szélesség: | 109 mm |
| Kivitel: | U lakat |
| Nyitás: | Kulccsal |
| Szín: | Fekete |