Merida - GRAVEL táska villára (ÚJ) tartó + táska
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok Fedezd fel a Merida Gravel villára szerelhető kerékpáros táskát, ami tökéletes választás a kalandokkal teli kerékpározáshoz! A táskában 3 lyukú rögzítési lehetőség található, amely ideális a menetes aljzatokhoz, 65 mm furattávolsággal. A vízlepergető anyagból készült táska (5 literes űrtartalommal) fényvisszaverő logóval rendelkezik, így extra biztonságot nyújt. A táskát akár 3 kg súlyig terhelheted. A Merida Gravel (travel forkbag) mérete 217 x 125 x 74 mm (ketrec), amely kompakt és könnyen kezelhető. Mindössze 300 g, így nem terheli túl a kerékpárodat. Az anyaga 210D Diamond TPU típus, amely tartós és időjárásálló. A termék/csomagolás tartalmaz 2 db kábelkötegelőt fűzőlyuk nélküli villára szereléshez, valamint 2 db habszivacs párnát, hogy a villán lévő kábelkötegelők ne dörzsöljék le a festéket. Emellett egy habpárna is található a kavicsketrec érintkezési felületének kipárnázására a villán. A Merida Gravel villára szerelhető kerékpáros táska a kényelmed és a biztonságod érdekében lett tervezve, hogy könnyedén tárold benne szükséges felszereléseidet és élvezhesd a kerékpározás izgalmas pillanatait!
| Termék ID: | #6451792 |
| Cikkszám: | 2276004604 |
| Anyaga: | 210D Diamond TPU |
| Átmérő: | 17 cm |
| Hangerő: | 5 l |
| Hossz: | 30 cm |
| Méret: | One size |
| Súly: | 300 g (táska + ketrec) |