Merida - GRAVEL WATERPROOF táska felsőcsőre
0 / 5
0 / 5
Tulajdonságok Könnyű hozzáférés biztosít a szerszámokhoz, ételekhez, térképekhez és egyéb eszközeidhez!Könnyű és strapabíró hordozó, amely ideális kisebb alapvető eszközök, csomagok és tasakok tárolására. Az EXPERT STRIPE Top Tube, azaz a felsőcsőre szerelhető Merida Gravel vízálló kerékpáros táska stílusos és kompakt tárolási lehetőséget nyújt. Az egyszerű és könnyen felszerelhető tépőzáras pántokkat, gyorsan a kerethez rögzíthető. A felső csőtasak víz- és kopásálló, így garantálja, hogy a tárgyaid mindig és minden időjárási körülmények között biztonságban és szárazon maradnak.
| Termék ID: | #6452019 |
| Cikkszám: | 2276004563 |
| Anyag: | 600D TPU |
| Hossz: | 23 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Súly: | 200 g |
| Szélesség: | 6,5 cm |
| Ürtartalom: | 1,5 l |