Fortum - dugófej 1/2" 18*38mm
0 / 5
0 / 5
Az autó karbantartása, a bútorok összerakása és mindenféle barkácsprojekt egyszerűbb és hatékonyabb lehet ezzel a kitűnő kopásállóságú, acélból készült szerszámmal. Egy megfelelő racsnis hajtókarral kombinálva a csavarok meghúzása vagy lazítása semmiség lesz ezután. A dugófej rendelkezik DYNAMIC DRIVE technológiával is, amely a csavarok oldalára tereli a nyomatékot, ezáltal biztosítva a fejben az ideális feszültségeloszlást. A Fortum dugófejekkel tehát nem csak a munka gyorsabb és hatékonyabb, de még a szerszámaid élettartama is megnő! Műszaki paraméterek: - 18mm, hossz 38mm Anyag: - 61CrV5, mattkróm
| Termék ID: | #5759625 |
| Cikkszám: | mbb_4700418 |
| Anyaga: | 61CrV5 króm-vanádium acél |
| Befogás: | 1/2" |
| Elérhető: | A mennyiség rendelkezésre áll raktárunkban |
| Hosszúsága: | 38 mm |
| Mérete: | 18 mm |
| Rendeléstől számított beérkezési idő: | 0-6 munkanap |
| Termék hosszúsága cm-ben (3): | 200 |
| Termék magassága cm-ben (2): | 200 |
| Termék szélessége cm-ben (1): | 200 |