KING TONY - Bithegy H7x80 hatszög (168007H)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5757939 |
| EAN kód: | 4710591967441 |
| árazási státusz: | 1. Normál árazás |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| értékesítés státusz: | 1. Alaplogika |
| Gép és tartozék extra tulajdonság: | Befogás: 10 mm dugokulcsfejbe |
| Gép és tartozék változat: | KINGTONY Behajtóhegy |
| hosszúság: | 80 mm |
| méret: | 7 mm |
| típus: | Hatszög (Imbusz) |