Kreg - fúró-csavarozó fej
0 / 5
0 / 5
KREG® fúró és csavarbehajtó egyik oldalán fúrószárral, másikon pedig négyszögletes csavarbehajtóval KREG® csavarokhoz. Gyorskioldó tokmánnyal rendelkezik, amely bármilyen fúrógéppel kompatibilis. Általános használatra. A KREG® fúró-csavarozó fej jellemzői: ✅ Többfunkciós megoldás ✅ Strapabíró acél test ✅ Csúszásmentes felületek ✅ HSS-acél fúrószár ✅ Csavarbehajtó bit ✅ Intuitív alkalmazás ✅ Az USA-ban tervezve További információ a KREG® márkáról A Kreg Tool Company története egy konyhaszekrény gyártásával kezdődött, mikor is felmerült a kérdés - hogyan lehet az elülső keretet a szekrényhez rögzíteni úgy, hogy a csatlakozás ne legyen látható. A kérdésre adott válasz asztalosok ezreinek fák egymáshoz csatlakoztatásának módszerét változtatta meg. Szerény családi vállalkozásuk 1989-es alapítása óta a zsebfuratokkal való csatlakoztatás szinonimájává vált. Termékeikben bármilyen képzettségi szintű faipari szakemberek bíznak meg. Craig Sommerfeld kifejlesztett egy egylyukú, U-alakú
| Termék ID: | #5762126 |
| Anyag: | acél, műanyag |
| Átmérő: | 19 mm |
| Fúrószár átmérője: | 3 mm |
| Hosszúság: | 130 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Származási ország: | Kína |
| Tömeg: | 66 g |