Milwaukee - Dugókulcs 1/4" 14 mm (4932478322)
0 / 5
0 / 5
MILWAUKEE Dugókulcs 1/4" 14 mm Jellemzők Technikai adatok ⌀ (mm) 19.8Hossz (mm) 25Méret (mm) 14Mennyiség a csomagban 1Szélesség (mm) 15.9Cikkszám 4932478322EAN kód 4058546345136
| Termék ID: | #5760053 |
| Cikkszám: | 4932478322 |
| Aljzat típusa: | hatszög |
| Compari.ro Export ár: | 1311.75 |
| Csomagolás: | 1 |
| Hossz: | 25 mm |
| Így is ismerheti: | krovaszem krovafej crova dugófej légkulcsfej |
| Méret: | 14 mm |
| Szerszám befogás: | 1/4" |
| Térfogat (cm3): | 222,894 |