Milwaukee - Dugókulcs adapter 1/4" -> 1/4" Hex (4932493425)
0 / 5
1/4" Hex (4932493425), Bitfej készlet, Dugókulcsfej, áriránytű, árösszehasonlító portál, árukereső, akciós, árak, árajánlat összehasonlító">
0 / 5
MILWAUKEE Dugókulcs adapter 1/4" -> 1/4" Hex Technikai adatok Mennyiség a csomagban 1Cikkszám 4932493425EAN kód 4058546482961
| Termék ID: | #5758684 |
| Cikkszám: | 4932493425 |
| Aljzat típusa: | 1/4" Hex |
| Compari.ro Export ár: | 5961.75 |
| Csomagolás: | 1 |
| Így is ismerheti: | krovaszem krovafej crova dugófej légkulcsfej |
| Méret: | 1/4" -> 1/4" Hex |
| Szerszám befogás: | 1/4" |