Milwaukee - Gépi hosszú dugókulcs 3/4" 50 mm CrMo (4932480402)
0 / 5
0 / 5
MILWAUKEE Gépi hosszú dugókulcs 3/4" 50 mm CrMo Jellemzők
SHOCKWAVE IMPACT DUTY króm-molibdén magas ötvözésű acél a kiváló szilárdságért és tartósságért
A 6 pontos felfogásnak köszönhetően kiválóan illeszkedik.
Csúszásmentes hatszögletű geometria a foglalat és a rögzítőelem lekerekítésének megakadályozása érdekében.
Extra mély kialakítás lehetővé teszi a szabad magasságot a kiálló csavarok számára.
Színes tintával töltött jelölések és lézergravírozott cikkszámok a kopásállóság érdekében.
Kétlyukú kialakítás és horony a biztonsági tartozékok számára.
Technikai adatok Átmérő (mm) 72Méret (mm) 50Mennyiség a csomagban 1Munkahossz (mm) 29.8Szerszám befogás ¾″ négyszögTeljes hossz (mm) 90Tőcsavar mérete M33Working depth [mm] 29.8Cikkszám 4932480402EAN kód 4058546406875
| Termék ID: | #5757349 |
| Cikkszám: | 4932480402 |
| Aljzat típusa: | hatszög |
| Compari.ro Export ár: | 17849.25 |
| Csomagolás: | 1 |
| Így is ismerheti: | krovaszem krovafej crova dugófej légkulcsfej |
| Méret: | 50 mm |
| Munkahossz: | 29,8 mm |
| Szerszám befogás: | 3/4" |
| Teljes hossz (mm): | 90 |
| Térfogat (cm3): | 441 |