TOYA - YT-04305 Bit dugókulcs Torx 1/4" T25 CrV (YT-04305)
0 / 5
0 / 5
YATO YT-04305 Bit dugókulcs Torx Professzionális Torx imbuszkulcs, foglalat mérete 1/4" , szárméret T25 .
krómozott kupak CrV6150 acélból
AISI S2 acélból készült és nikkelezett csap
pótolhatatlan eszköz egy autóban vagy gépészeti műhelyben
| Termék ID: | #5756136 |
| EAN kód: | 5906083043055 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | SOCKET BIT TORX 1/4" T25 L37MM |
| Kéziszerszám hosszúság: | 37 mm |
| Kéziszerszám méret: | T25 |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1/4" |
| Kéziszerszám változat: | Torx |