TOYA - YT-05211 Dugókulcs külső Torx 1/4" E4 CrV (YT-05211)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5758917 |
| EAN kód: | 5906083052118 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | TORX SOCKET 1/4" E4 |
| Kéziszerszám hosszúság: | 25 mm |
| Kéziszerszám méret: | E4 |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1/4" |
| Kéziszerszám változat: | Hatszög torx, csomagolás nélküli |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1c3RBl1PvX1yZZJwFVJlzN6Ux-nGjCw-_/view?usp=share_link |