TOYA - YT-05227 Dugókulcs külső Torx 1/2" E22 CrV (YT-05227)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5759766 |
| EAN kód: | 5906083052279 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | TORX SOCKET 1/2" E22 |
| Kéziszerszám hosszúság: | 38 mm |
| Kéziszerszám méret: | E22 |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1/2" |
| Kéziszerszám változat: | Hatszög torx, csomagolás nélküli |