TOYA - YT-1003 Gépi dugókulcs 1/2" 13 mm CrMo (YT-1003)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5760357 |
| EAN kód: | 5906083910036 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | IMPACT SOCKET 1/2"x13MM |
| Kéziszerszám hosszúság: | 39 mm |
| Kéziszerszám méret: | 13mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1/2" |
| Kéziszerszám változat: | Rövid |