TOYA - YT-1022 Gépi dugókulcs 1/2" 32 mm CrMo (YT-1022)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5755526 |
| EAN kód: | 5906083910227 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | IMPACT SOCKET 1/2"x32MM |
| Kéziszerszám hosszúság: | 48 mm |
| Kéziszerszám méret: | 32mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1/2" |
| Kéziszerszám változat: | Rövid |