TOYA - YT-1044 Gépi hosszú dugókulcs 1/2" 24 mm CrMo (YT-1044)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5758436 |
| EAN kód: | 5906083910449 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | IMPACT SOCKET DEEP 1/2"x24MM |
| Kéziszerszám hosszúság: | 78 mm |
| Kéziszerszám méret: | 24mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1/2" |
| Kéziszerszám változat: | Hosszú |