TOYA - YT-1143 Gépi hosszú dugókulcs 3/4" 43 mm CrMo (YT-1143)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5760244 |
| EAN kód: | 5906083911439 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | IMPACT SOCKET DEEP 3/4"x43MM |
| Kéziszerszám hosszúság: | 90 mm |
| Kéziszerszám méret: | 43mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 3/4" |
| Kéziszerszám változat: | Hosszú |