TOYA - YT-1184 Gépi dugókulcs 1" 28 mm CrMo (YT-1184)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5759234 |
| EAN kód: | 5906083911842 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | IMPACT SOCKET 1"x28MM |
| Kéziszerszám hosszúság: | 59 mm |
| Kéziszerszám méret: | 28mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1" |
| Kéziszerszám változat: | Rövid |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1Zd36EtMyTjNwd26WZ6LW18eYbtgM8aVA/view?usp=share_link |