TOYA - YT-1222 Hosszú dugókulcs 1/2" 9 mm CrV (YT-1222)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5760079 |
| EAN kód: | 5906083912221 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | SOCKET 9MM 1/2" 6PT CV DEEP |
| Kéziszerszám hosszúság: | 76 mm |
| Kéziszerszám méret: | 9mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1/2" |
| Kéziszerszám változat: | Hatszög, hosszú, csomagolás nélküli |