TOYA - YT-12947 Hosszú dugókulcs 12 szögletű 1/2" 27 mm CrV (YT-12947)
0 / 5
0 / 5
Hosszú kialakítás ának köszönhetően mélyebben lévő csavarokat is elérhetünk vele, még toldószár használata nélkül, vagy egy hosszabb meneten, mélyebben ülő anyát is meglazíthatunk. A 12 szögletű osztás pedig a 30 fokonkénti pozicionálásban segíti munkánkat.
| Termék ID: | #5757167 |
| EAN kód: | 5906083009013 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | BIHEXAGONAL SOCKET 27MM 1/2" 12PT CV |
| Kéziszerszám hosszúság: | 77 mm |
| Kéziszerszám méret: | 27mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1/2" |
| Kéziszerszám változat: | 12 szögletű, hosszú |