TOYA - YT-1314 Dugókulcs 3/4" 34 mm CrV (YT-1314)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5759959 |
| EAN kód: | 5906083913143 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | SOCKET 6PT 3/4" 34MM |
| Kéziszerszám hosszúság: | 55 mm |
| Kéziszerszám méret: | 34mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 3/4" |
| Kéziszerszám változat: | Hatszög, csomagolás nélkül |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1EYVyI1C5gnWix5ZavdhfIv75-5b9YBYk/view?usp=share_link |