TOYA - YT-1315 Dugókulcs 3/4" 35 mm CrV (YT-1315)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5755941 |
| EAN kód: | 5906083913150 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | SOCKET 6PT 3/4" 35MM |
| Kéziszerszám hosszúság: | 60 mm |
| Kéziszerszám méret: | 35mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 3/4" |
| Kéziszerszám változat: | Hatszög, csomagolás nélkül |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1EYVyI1C5gnWix5ZavdhfIv75-5b9YBYk/view?usp=share_link |