TOYA - YT-14128 Dugókulcs 1/4" 12 mm CrV (YT-14128)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5759316 |
| EAN kód: | 5906083040771 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | SOCKET 12MM 1/4" 6PT CV REGULAR |
| Kéziszerszám hosszúság: | 25 mm |
| Kéziszerszám méret: | 12mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 1/4" |
| Kéziszerszám változat: | Hatszög, bliszteres csomagolással |
| PDF letöltés: | https://drive.google.com/file/d/1aKOCzWMyfYUulJmK4JNeluObC6pzZ1EM/view?usp=share_link |