TOYA - YT-3823 Hosszú dugókulcs 3/8" 9 mm CrV (YT-3823)
0 / 5
0 / 5
Az 3/8"-os csatlakozásával a középső méretcsaládba tartozik. Hosszú kivitel ének kösznhetően könnyen hozzáférhetünk vele olyan anyákhoz amellyek mélyebben helyezkednek el, vagy amelyek előtt a menetből hosszabb rész maradt még szabadon. Hatlapolt kivitel ének köszönhetően stabilan fekszik fel a csavarok fejére, illetve az anyacsavarokra, minimalizálva ezzel a csavarok hat csúcsának az " elnyalását ".
| Termék ID: | #5756128 |
| EAN kód: | 5906083938238 |
| Category: | Otthon és kert > Bitfej készlet, Dugókulcsfej |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Eredeti megnevezés: | SOCKET 9MM 3/8" 6 PT CV DEEP |
| Kéziszerszám hosszúság: | 63 mm |
| Kéziszerszám méret: | 9mm |
| Kéziszerszám méretcsalád: | 3/8" |
| Kéziszerszám változat: | Hatszög, hosszú, csomagolás nélküli |