Evinor-Simkó - Tokaji Aszú 3 puttonyos 2017 0.5l
0 / 5
0 / 5
A Tokaj-hegyaljai történelmi borvidék különleges minőségű desszertbora. Készítése a több évszázados hagyományoknak megfelelően, kisfahordós érleléssel történik. Íze illata, egyedülálló harmóniája tette XIV Lajos híres mondása szerint a „királyok borává, a borok királyává. Fogyasztása 10°C-on ajánlott édes sajtokhoz, desszertekhez valamint önmagában ünnepi asztalok boraként.
| Termék ID: | #2714163 |
| Alkoholtartalom: | 12,5 % |
| Cukormentes extrakt tartalom: | 45,6 g/l |
| Cukortartalom: | 122,1 g/l |
| Ízvilág: | édes |
| Jelleg: | fehér bor |
| Kiszerelés: | 0,5l |
| pH: | 3,51 |
| Savtartalom: | 8,17 g/l |