Evinor-Simkó - Tokaji Sárgamuskotály /édes/ 2021 0.75 l
0 / 5
0 / 5
Tolcsva határában a Kincsem dűlőben termett. Muskotály fajtára jellemző meggyőző, intenzív de nem tolakodó illattal. Kiváló egyensúly a savtartalom és aroma között.
| Termék ID: | #2713293 |
| Alkoholtartalom: | 13,0 % |
| Cukormentes extrakt tartalom: | 29,9 g/l |
| Cukortartalom: | 56, 0g/l |
| Ízvilág: | édes |
| Jelleg: | fehér bor |
| Kiszerelés: | 0,75l |
| pH: | 3,42 |
| Savtartalom: | 6,65 g/l |