OEM gyártó - 3254270 erős ládafogantyú, fekete 175x20 mm (5 mm vtg. acél) (3254270)
0 / 5
0 / 5
Erős ládafogantyú, fekete 175x20 mm 5 mm vtg. acélból Porfestett felület Erős ládafogantyú, fekete porfestett felület Méret: 175x20 mm 5 mm vtg. acélból
| Termék ID: | #1555335 |
| Cikkszám: | 3254270 |
| anyagminőség: | acél |
| anyagvastagság (mm): | 5 mm |
| felület: | porfesték bevonat |
| furatszám: | 4 db |
| hossz (mm): | 175 mm |
| szélesség (mm): | 20 mm |
| típus: | 3254270 |