OEM gyártó - 3254271 erős ládafogantyú, fehér 160x20 mm (3, 5 mm vtg. acél) (3254271)
0 / 5
0 / 5
Erős ládafogantyú, fehér 160x20 mm 3,5 mm vtg. acélból Porfestett felület Erős ládafogantyú, fehér porfestett felület Méret: 160x20 mm 3,5 mm vtg. acélból
| Termék ID: | #1554818 |
| Cikkszám: | 3254271 |
| anyagminőség: | acél |
| anyagvastagság (mm): | 3.5 mm |
| felület: | porfesték bevonat |
| furatszám: | 4 db |
| hossz (mm): | 160 mm |
| szélesség (mm): | 20 mm |
| típus: | 3254271 |